Připravujeme SWAP

SWAP je výměna krásných kousků ze šatní skříně i domácnosti – ZDARMA.

Akce proběhne tentokrát ve středu a čtvrtek 8. a 9.2.

Respektive ve středu v době od 15.00 do 20.00 můžete nosit své věci do Velkého sálu v MěKS Tišnov (boční vchod ulice Mlýnská) a samotné SWAPování proběhne ve čtvrtek od 15.00 do 20.00. Pořadatelé si od vás věci vezmou a vystaví je a vy si vybíráte z jiných vystavených věcí to, co se vám hodí. Samozřejmě, pokud nestíháte přijít a donést věci ve středu, ve čtvrtek od vás převezmeme věci také.

Vstupné na akci je 20 Kč, které je určeno na pokrytí nákladů s přípravou akce (teplo, elektřina). Jiné poplatky se nevybírají.

Přinést můžete jakékoliv množství věcí a odnést také.

Přineste pouze kousky čisté a funkční, které byste se nestyděli nabídnout kamarádce. Pokud přinesete více věcí, prosím, přineste i velkou igelitku nebo pytel. To co na SWAPu zbyde předáme na Charitu.

Co na SWAP přinést?

Oblečení dámské, pánské (dětské velikosti prosím nenoste, R.C. Studánka připravuje vlastní burzy s dětským oblečením), obuv, domácí potřeby a textil, povlečení, těhotenská móda, drobné potřeby do domácnosti, nepoužívaná kosmetika, pomocníci do domácnosti, prostě vše, co může posloužit někomu dalšímu.