Pavel Šporcl veřejná generálka

  • So 24. 4.
  • 17:00 - 18:00
  • koncert
  • kostel v klášteře Porta Coeli
  • 290 Kč
Veřejná generálka

Vážení milovníci klasické hudby, jedinečný koncert Pavla Šporcla v Porta coeli v termínu 24. 4. 2022 v 19.30 hod. je vyprodán a tento mimořádný zájem nás těší!

Pro ty, na které se nedostalo, se nám podařilo s Pavlem dohodnout velmi vstřícný a výjimečný počin, a to vstup na odpolední veřejnou generálku koncertu. Na této generálce zazní večerní program s tím, že umělci budou v civilní oblečení a proběhne zde i zkouška s pěveckým sborem před večerním vystoupením. Kapacita sálu bude omezena na 177 míst. Vstup na veřejnou generálku si lze zakoupit prostřednictvím on-line systému Kina Svratka nebo fyzicky v TIC Tišnov. Vstupné na veřejnou generálku činí 290 Kč. Po skončení vystoupení bude nutné prostor promptně opustit, aby jej bylo možné připravit na večerní koncert.

Věříme, že vás tato výjimečná možnost potěší.

Vstupné 290 Kč
Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den koncertu je možné zakoupit vstupenky na místě 30 minut před začátkem koncertu. Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.

Das Dienstzentrum für Turisten wurde mit Beihilfe staatliche Haushaltsmittel der Tschechischen Republik aus dem Programm des Ministerium für lokale Entwicklung Tschechische Republik genommen.