XVI. Reprezentační ples města Tišnova

  • Sa 22. 2.
  • 19:30 - 00:00
  • Městský ples
  • Sokolovna Tišnov
  • sektor A - 590 Kč, sektor B - 490 Kč, sektor C - 390,-
Ve znamení Rock&Rollu

Jaký bude XVI. reprezentační ples města Tišnova?
22. února 2020 v 19.30 vás tišnovská sokolovna přivítá na XVI. reprezentačním plese města Tišnova. Letošní ples bude jako vždy nepřehlédnutelný a současně trochu jiný a netradiční! Ponese se ve znamení barev, rozvernosti a dobré nálady, a to vše sebou přináší rock’n’roll. Společně se vrátíme do dob, kdy silnice brázdily cadillacky, kdy v oblečení vládly pastelové barvy a kdy se lidé uměli bavit.
Program letošního plesu
Již třicet let se na scéně objevuje desetičlenný Rock&Roll Band Marcela Woodman. Tuto jedinečnou formaci znáte mimo jiné z televizních show. A show svým posluchačům, ale hlavně tanečníkům opravdu přinášejí měrou vrchovatou. Všechny velké pecky rock&rollové éry zpívají s českými texty a jistě vás všechny zvednou ze židlí.
Hvězdou večera bude nepochybně rockerka, která v průběhu své kariéry vstoupila do vod pop music, ale zejména skvělá zpěvačka a zlatá slavice Petra Janů s kapelou Amsterdam. V jejím podání uslyšíte ty nejznámější pecky, u kterých si určitě rádi zatančíte.
Před půlnocí vás samozřejmě čeká tradiční losování hlavních cen tomboly, po níž bude následovat opět dobově laděná diskotéka v podání tišnováka Františka Trnčáka alias DJ Fanyho, který v létě několikrát rozpohyboval tišnovské koupaliště na Oldies Parties.
V restauraci Krček vás bude po celý večer tradičně bavit kapela Tomáše Zouhara. Ve foyer na vás bude čekat mnohonásobný rekordman Guinnessovy knihy rekordů a jeden z našich nejlepších karikaturistů Lubomír Vaněk. A do tišnovských vod jsme tentokrát sáhli i pro hlavního moderátora, principála skvělého divadla a muzikanta, který vyniká lehkým až anglickým humorem Vojtěcha Hanáka. Takže se jistě máte na co těšit.
Na čem si pochutnáte?
Cateringu (jídla i pití) celého plesu se letos ujme jeden z hlavních partnerů plesu Gastro služby Tomáš Plavec. Ve foyer bude umístěn stánek s nabídkou vín všech cenových kategorií. Bar v horním patře, který letos ponese jméno „Pomáda bar“ bude plný skvělých míchaných drinků. „Elvis bar“ umístěný v hlavním sále bude obsahovat kvalitní alkoholické i nealkoholické nápoje, pochutiny a pivo. V provozu bude i restaurace Krček, kde si kromě nápojů budete moci pochutnat na chutných pokrmech.
Jaké bude vstupné?
Celý prostor sokolovny bude rozdělen do tří sektorů. Nejdražší místa se budou nacházet v hlavním sále hned proti podiu, ta budou stát 590 Kč. Po stranách velkého sálu za podloubím u oken a na protilehlé straně, spolu se stoly, které jsou umístěny přímo u zábradlí balkonu v prvním patře budou vstupenky stát 490 Kč. V zadním části balkonu a v tzv. Loutkovém sále budou vstupenky stát 390 Kč.
Kdy a jak si můžete vstupenky zakoupit?
Prodej vstupenek odstartuje 3. února 2020 v 8.00 hod. Vstupenky si můžete přímo zakoupit v TIC na Náměstí Míru 120, nebo si je můžete zarezervovat prostřednictvím on-line systému na webových stránkách programu Kina Svratka. Po rezervaci si je budete moci zakoupit a vyzvednout rovněž v TICu. Pokud by byly některé vstupenky volné, bude možné si je zakoupit přímo na místě v den plesu. Pro tento případ prosím sledujte on-line rezervační systém.

Městské kulturní středisko Tišnov
TIC Tišnov
Ticket Art
Ticketstream
Colosseum Ticket
Ministerstvo pro místní rozvoj
Go From Brno

Das Dienstzentrum für Turisten wurde mit Beihilfe staatliche Haushaltsmittel der Tschechischen Republik aus dem Programm des Ministerium für lokale Entwicklung Tschechische Republik genommen.