SWAP

  • Sat 6. 11.
  • 09:00 - 13:00
  • ,,bazárek"
  • velký sál MěKS
  • 20 Kč vstupné

SWAP je výměna krásných kousků ze šatní skříně i domácnosti – ZDARMA.

Akce proběhne v sobotu v době od 9 do 13 hodin ve velkém sále Městského kulturního střediska Tišnov (boční vchod ulice Mlýnská).

Přineste pouze kousky čisté a funkční, které byste se nestyděli nabídnout kamarádce. Pokud přinesete více věcí, prosím, přineste i velkou igelitku nebo pytel. To co na SWAPu zbyde předáme na Charitu. 

Pokud si nejste jisti, co přinést, zavolejte nám: 530 334 011
 
Jak SWAP funguje? Přinesete úžasné věci a jiné úžasné věci si ZDARMA odnesete domů.
Počet kusů není omezen. Věci přineste na SWAP co nejdříve. Aby mělo co nejvíce lidí šanci si věci prohlédnout a odnést. To co přinesete předáte organizátorům (nemusíte se o nic starat) a ti věci vystaví ve velkém sále, aby si je ostatní mohli prohlédnout a odnést. 

Co na SWAP přinést? Prober doma skříně a co jsi celý rok neoblékla ty nebo tvůj partner a je ti to líto vyhodit (oděvy, boty, doplňky, drobné potřeby do domácnosti, nepoužívaná kosmetika, pomocníci do domácnosti, prostě vše, co může posloužit někomu dalšímu).

Co z návštěvy SWAP budeš mít? Fajn pocit, že ses zbavila věcí, které zabírají místo
ve skříni a odnesla sis domů další úžasné věci, které prázdné místo ve skříni zaplní.

A nezapomeňte, že nenakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme naši 
planetu a prodlužujeme život výrobkům.

Vstupné na SWAP je 20 Kč – to co se vybere bude určeno na pokrytí nákladů vzniklých s organizací akce ( vytápění místnosti, osvětlení…).

 

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.