Clarinet Factory

  • Wed 10. 2.
  • 19:30 - 21:00
  • koncert
  • velký sál MěKS
  • ákladní 390 Kč, snížené 350 Kč

Clarinet Factory vznikla před sedmadvaceti lety na pražském AMU a tehdy byla jejich doménou interpretace klasiky a jazzu, brzy se ale posunuli k experimentům napříč hudebními žánry, od aranžování ke komponování, k touze hudbou sdělovat a komunikovat nezávisle na žánrech či generační příslušnosti. Čtveřice Pavliš, Nýdl, Boura a Valášek během své kariéry spolupracovali s Bobby McFerrinem, Janou Koubkovou, Filharmonií Brno, Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, Radkou Fišarovou, Ivou Bittovou, Lenkou Dusilovou, Beatou Hlavenkovou, Tata Bojs, Floexem či Joe Achesonem z Hidden Orchestra. Jsou autory hudby k filmům i netradičním uměleckým performancím. Jsou držiteli mnoha domácích i zahraničních cen od Prahy po Nashvill.

klasická hudba
Velký sál MěKS
základní 390 Kč, snížené 350 Kč (senioři 65+, děti a mládež do 15 let, ZTP a ZTP/P)
Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den koncertu je možné zakoupit vstupenky na místě 30 minut před začátkem koncertu. Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.