Adriano Trindade & Los Quemados

  • Ne 13. 10.
  • 19:30 - 21:00
  • Koncert - Jazz a Rock Samba
  • Velký sál MěKS Tišnov
  • základní 250 Kč, snížené 190 Kč (senioři 65+, děti do 15 let, ZTP)

Adriano Trindade pochází z brazilského města Porto Alegre. Adriano je zpěvák, kytarista a skladatel, který se účastnil významných festivalů v Evropě a hrál v renomovaných jazzových a world music klubech, jako dr. Gabs (Ženeva), Favela Chic (Paříž a Londýn), Hot Club Lyon (Lyon), Le Jeckyll (Chamonix) a Ronnie Scotts Jazz Club (Londýn). Na českém turné bude hrát spolu s formací Los Quemados Filipa Spáleného. Soubor má každý rok nový, aktualizovaný repertoár složený z autorských písní Adriana ve stylu současné brazilské populární hudby stylu Samba rock, který navazuje na klasickou brazilskou bossa novu a sambu, ovšem v novějším kabátku funku okořeněného jazzem. Kapela má za sebou jedno live CD, jedno studiové CD a také DVD z pražského Jazz Docku. Nenechejte si ujít brazilské rytmy a strhující jazzová sóla.
Složení: Adriano Trindade – kytara, zpěv, Filip Spálený – baskytara, Jakub Doležal – saxofon, Jan Balek – piano, klávesy, Ondřej Pomajsl – bicí

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.