Beata Hlavenková a kapela Snů

  • Po 29. 6.
  • 20:00 - 23:00
  • areál letního kina
TheMUZY uvádějí

Jedna z nejvýraznějších muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem představí repertoár z alba Sně spolu se svou kapelou Snů. Beata Hlavenková má na svém kontě vlastní alba i prestižní hudební ceny, spolupracuje jak s českými, tak světovými muzikanty, aranžuje písně pro velký symfonický orchestr… Její hlavní devízou je odvaha experimentovat, hledat nekonvenční harmonie i aranžmá. Mimo jiné je též čerstvou spoluautorkou hudby k filmu Zátopek režiséra Davida Ondříčka. Doprovodnou kapelu Beaty tvoří Oskar Török, Patrick Karpentski a Miloš P. Klápště. Tento koncert pořádá nezisková organizace The MÚZY, z.s. a partnerem projektu je Městské kulturní středisko Tišnov. Projekt Kokopelli je realizován za finanční podpory města Tišnova a je spolufinancován Jihomoravským krajem.
Více informací na www.themuzy.cz

Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den koncertu je možné zakoupit vstupenky na místě 30 minut před začátkem koncertu.
Vstupné základní 250 Kč, snížené 200 Kč (senioři 65+, děti a mládež do 15 let, ZTP a ZTP/P)
Městské kulturní středisko Tišnov
TIC Tišnov
Ticket Art
Ticketstream
Colosseum Ticket
Ministerstvo pro místní rozvoj
Go From Brno

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.