Beata Hlavenková a kapela Snů

  • Po 29. 6.
  • 20:00 - 23:00
  • areál letního kina
TheMUZY uvádějí

Jedna z nejvýraznějších muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem představí repertoár z alba Sně spolu se svou kapelou Snů. Beata Hlavenková má na svém kontě vlastní alba i prestižní hudební ceny, spolupracuje jak s českými, tak světovými muzikanty, aranžuje písně pro velký symfonický orchestr… Její hlavní devízou je odvaha experimentovat, hledat nekonvenční harmonie i aranžmá. Mimo jiné je též čerstvou spoluautorkou hudby k filmu Zátopek režiséra Davida Ondříčka. Doprovodnou kapelu Beaty tvoří Oskar Török, Patrick Karpentski a Miloš P. Klápště. Tento koncert pořádá nezisková organizace The MÚZY, z.s. a partnerem projektu je Městské kulturní středisko Tišnov. Projekt Kokopelli je realizován za finanční podpory města Tišnova a je spolufinancován Jihomoravským krajem.
Více informací na www.themuzy.cz

Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den koncertu je možné zakoupit vstupenky na místě 30 minut před začátkem koncertu.
Vstupné základní 250 Kč, snížené 200 Kč (senioři 65+, děti a mládež do 15 let, ZTP a ZTP/P)

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.