Březen měsíc čtenářů

  • Po 2. 3. - Pá 27. 3.
  • 08:00 - 18:00
  • knihovnická akce
  • knihovna
  • zdarma

Městská knihovna Tišnov se zapojila do celostátní akce na podporu čtenářství „Březen – měsíc čtenářů“. Můžete se těšit na spoustu doprovodných akcí.
 
Týden registrace zdarma
2. – 6. 3. 2020

Chtěli byste navštěvovat naši knihovnu, ale ještě nejste registrovaní? Přijďte se registrovat v tomto týdnu měsíce března a máte roční registraci zdarma. Akce platí pro nové čtenáře v obou odděleních knihovny.
 
Týden splněných přání
9. – 13. 3. 2020

Na připravené lístky v půjčovně nám čtenáři mohou psát, jaká kniha jim v knihovně chybí. Pokud to bude v našich silách, zakoupíme ji do knihovního fondu. V ostatních případech zjistíme, z jakého důvodu není možné požadovaný titul obstarat.
 
Čtenářská amnestie
16. – 20. 3. 2020

Čtenářskou amnestii pro své zapomnětlivé čtenáře uděluje Městská knihovna Tišnov v rámci „Března – Měsíce čtenářů“, jako vstřícné gesto směrem ke svým uživatelům. Ale pozor! Akce je časově omezená.
Upomínky a poplatky z prodlení budou čtenářům prominuty, pouze pokud vrátí VŠECHNY dlužené dokumenty, které mají půjčené. Akce platí pro obě oddělní knihovny.
 
Bláznivý týden
23. – 27. 3. 2020

Co si pod tímto představit? Nechte se překvapit, aneb, co se stane, když se knihovnice „utrhnou ze řetězu“?

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.