Cavewoman

  • Ne 20. 9.
  • 19:00 - 20:30
  • divadlo
  • kino Svratka
  • Vstupné základní 440 Kč, snížené 390 Kč
!!! Nový termín za zrušené představení!!! 
Představení je již vyprodané.

Seznamte se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. „Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one-man show Caveman. Diváci jsou pozváni do její „jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zamýšlí se i nad tím, proč mají ženy hrůzu z tloušťky nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování.
Vstupenky zakoupené na představení plánované na 21. 4. 2020 a abonentky na sezónu 2019/20 jsou platné pro tento termín představní.
Zbylé vstupenky je možné zakoupit na TIC nebo hodinu před představením v místě konání.
Vstupné základní 440 Kč snížené 390 Kč
Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/2004 Sb.
Za současné situace bude vstup možný pouze s rouškou. Sledujte prosím aktuální informace na našem webu a facebookovém profilu.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.