F.T.PRIM VÝROČNÍ KONCERT 35 LET

  • So 27. 5.
  • 17:00 - 23:00
  • koncert
  • rekreační středisko Śárka - Heroltice
  • 300,-

Srdečně Vás zveme na jedinečný koncert u příležitosti 35. výročí kapely, ke kterému jsme si pozvali nám velmi blízké hosty, kteří určitě udělají radost i Vám.

Koncert se koná 27. 5. 2023 od 17 hodin v rekreačním středisku Šárka u Heroltic a zahrají skupiny Přístav a Bezruký Frantík Quartet, svými úsměvnými básničkami Vás jistě rozesměje Láďa Hošek.

Dostanete se k nám autem nebo pěšmo z Heroltic, či po turistické značce, vedoucí krásným údolím řeky Svratky, z Veverské Bítýšky nebo z Tišnova. Pro zabavení Vašich dětí je k dispozici dětské hřiště nebo možnost koupání v řece…

Po koncertě se bude pokračovat v místním proslulém Saloonu Šárka, který zajistí hojnost pití a dobrot z grilu, popřípadě udírny. Protože se zábava jistě protáhne a Vám se nebude chtít jet domů, máte možnost si pronajmout chatku přímo v areálu. (doporučujeme včas rezervovat). Akce se koná za každého počasí. Přijeďte si s námi zahrát, zazpívat, popít, poklábosit, prostě dobře se pobavit. Těšíme se na Vás. F.T.Prim a pořadatelé z Šárky

Předprodej vstupenek: v kanceláři TIC Tišnov (možnost platit kartou i hotově), on-line systém Kina Svratka nebo v den koncertu. Cena vstupného: 300 Kč.

 

O účinkujících kapelách:

F.T.PRIM Písničky F.T.PRIM můžete znát z žánrových radiových stanic, z jejich šesti vydaných řadových CD a z mnoha dalších výběrů folkové hudby. Získali ocenění v několika prestižních soutěžích a přehlídkách folk & country hudby (Celostátní finále Porty 92, 93, Náměšťská placka, Mohelnický dostavník, Olešnická kytka …) Odehráli stovky koncertů po České republice, Slovensku a Polsku. Mnoho jejich písniček zlidovělo, nahráli několik videoklipů pro pořady Aport České televize, na svém kontě mají mnoho nahrávek pro studio Českého rozhlasu Brno a jednu jejich píseň si vybral režisér Jan Foukal do filmu Amerika.

PŘÍSTAV Folková kapela Přístav slaví 25 let na hudební scéně a stále se řadí se k nastupující generaci kapel svého žánru. Za dobu svojí existence Přístav natočil 4 studiová alba, koncertoval na mnoha pódiích folkových festivalů a klubových scén, pořádá nejenom vlastní koncerty, ale stal se i pořadateli oblastních kol hudebních soutěží Porta, dětského festivalu Brána a také hlavní tváří a spolupořadateli Starolískoveckýho fesťáku. Přístav má na kontě několik trofejí z festivalů Porta nebo Trampská Porta. Ve svém repertoáru se opírá o vlastní tvorbu, která je inspirovaná celkem obyčejnými osobními zážitky a životními událostmi členů kapely.

BEZRUKÝ FRANTÍK QUARTET Bezruký Frantík Quartet je brněnská skupina, která se zaměřuje na písně s tematikou Brna, dále na jazzové standardy, blues, trampswing, folkrock, ale zároveň tvoří vlastní skladby, a to napříč mnoha hudebními žánry.

 

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.