Fachman

  • Ne 15. 5.
  • 19:00 - 20:30
  • divadlo
  • kino Svratka
  • dle nabídky
Sektor A – 440 Kč, Sektor B – 390 Kč, Sektor C – 340 Kč
Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den představení je možné zakoupit vstupenky na místě 60 minut před začátkem představení. 
Martin Trnavský ve One Man Show ze života Sadrokartonáře

Divadelní spolek Frída

Martin Trnavský ve One Man Show ze života Sadr. okartonáře

90 minut bez přestávky

Po oblastním herci Ignáci Pičmanovi a učiteli hudební výchovy a chemie, který se stane Rapperem, se Trnavský do třetice objeví jako skvělý řemeslník, specialista na sádrokarton, zkrátka FACHMAN.

Podobně jako v předcházejících dvou monodramatech, i zde jeho postava čelí výzvě, která je celkem mimo dosah jeho společenského zařazení. Fachmanův svět je stavba. Nikdy nepřečetl žádnou knihu, má problémy s vyjadřováním… Za Fachmana totiž mluví jeho ruce!

Jeho protikladem je svět jeho manželky. Ta vystudovala literaturu a od útlého věku velmi ráda čte. I když se zdá, že je jejich vztah sociálně nevyvážený, opak je pravdou. Možná je to tím, že se po celou dobu ve svých protikladech navzájem doplňovali, a to až do momentu autohavárie Fachmanovy ženy…. Tato hra je setsakramensky ze života a z Martinova výkonu vám spadne brada.

 

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.