Přijďte si užít pohodové sobotní dopoledne pod širým nebem, potkat se s přáteli a společně posnídat férově a s dobrou náladou. 💚
Co s sebou?
🥐 Přineste něco dobrého k snídani
🧺 Deku, hrnek nebo piknikový košík
😊 A hlavně chuť strávit příjemné ráno ve společnosti ostatních
K poslechu zahraje 🎶 Ukuband.
Těšit se můžete na milou atmosféru, sdílení dobrot a podporu férového obchodu i lokálních iniciativ. Budeme rádi, když pozvete i své přátele a rodinu. 💛
