HA-KAPELA na zahrádce U Palce

  • Pá 31. 5.
  • 19:00 - 21:00
  • koncert
  • zahrádka restaurace U Palce, Jungmannova 70, Tišnov
  • 200 Kč předprodej / 250 Kč na místě

Tradiční vystoupení Ha-kapely na zahrádce Café U Palce (Jungmannova 70) letos opět otevře letní sezónu koncertů pod širým nebem.

Těšte se na třináctihlavou hudební saň chrlící výběr z jazzu, swingu, retro-popu, soulu, funku a r’n’b. Rytmika, která nenechá vaše polobotky v klidu, plechy, které vás uchvátí, a zpěvy, které vás dojmou.

Během svého čtyřiadvacetiletého působení prodělala skupina mnoho změn. Velkým přínosem byla spolupráce s Janem Beránkem na jeho komponovaných pořadech věnovaných výročím významných skladatelů (R. Rodgerse, J. Ježka a dalších ). Po celou dobu své existence hraje Ha-kapela převzatou tvorbu jazzových a soulových klasiků (jmenovitě: George Gershwina, Phila Woodse, Joa Zawinula či Jamese Browna, Raye Charlese etc.), nebojí se však zavítat i do žánru retro-popu. Cílem Ha-kapely je oslovit posluchače, kteří chtějí slyšet kvalitní a osobité podání známých písní, pobavit se, či si na koncertě zadovádět a zatančit. Z koncertů Ha-kapely se postupem času stala multižánrová akční show, kdy je energie proudící mezi muzikanty a publikem téměř hmatatelná.

VSTUPENKY zakoupíte v TIC Tišnov nebo online ZDE a také na místě před začátkem koncertu.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.