IGOR OROZOVIČ & CO

  • Pá 5. 5.
  • 19:30 - 21:00
  • koncert
  • Kino Svratka, Mlýnská 152, Tišnov
  • 450 Kč / předprodej, 490 Kč / na místě
Když chlap svléká tmu

Igor Orozovič je český herec a muzikant. Člen činohry Národního divadla nořící se do piana a zpívající. Už dvanáct let skládá hudbu a píše texty pro Cabaret Calembour, který spoluzaložil. Úspěšně odstartoval sólovou hudební dráhu s autorským repertoárem, který se nezříká kvalitní poezie s nadhledem, ale přimíchává i temnější tóny, testosteron, elektriku a erotiku. Igorova pětičlenná kapela koření jeho šansonově laděné písně prvky rocku, blues a soulu.
Igora Orozoviče znají divadelní diváci třeba díky ikonickému muzikálu Davida Bowieho Lazarus, autorské černé životopisné komedii Bezruký Frantík či skvělé Kytici režisérské dvojice SKUTR. Filmoví a televizní diváci Orozoviče znají například ze seriálů Polda, Devadesátky či filmů Laputa, Past, Jedině Tereza, Řekni to psem, Za vším hledej ženu či Přání k narozeninám.
O vzrůstajícím zájmu o hudební tvorbu tohoto talentovaného umělce svědčí téměř 690 000 zhlédnutí jeho videoklipu Hippokratova armáda na YouTube, ale i vyprodané sérii koncertů Když chlap svléká tmu.
 
Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.
Předprodej vstupenek: TIC Tišnov, on-line systém Kina Svratka nebo v den koncertu.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.