KATARZIA: ŠŤASTNÉ DIEŤA TOUR

  • Pá 3. 11.
  • 19:30 - 21:00
  • koncert
  • velký sál MěKS
  • 290 Kč předprodej, 350 Kč na místě

Zpěvačka, skladatelka a textařka Katarzia představí v Tišnově nové akustické album Šťastné dieťa, které vychází 6. října 2023 u Animal Music.

Nové skladby složila Katarzia ve velké míře na klavíru, na aranžmá a produkci spolupracovali spolu s ní producent a zakladatel vydavatelství Animal Music Petr Ostrouchov (jinak také např. spolupráce s Vladimírem Mišíkem, Lenkou Dusilovou nebo Beatou Hlavenkovou) a klavíristka Kristína Smetanová.

Katarzia se na novém albu odklání od elektroniky zpět ke klasickému nástrojovému obsazení. V textech opět autentickým způsobem zprostředkovává aktuální prožitky ženy skrze obrazy mezilidských vztahů v současné společnosti a zároveň se dokáže s nadhledem zasmát sama sobě.

Katarzia má za sebou v mezidobí po vydaní předchozího alba n5 (2021) mj. skladatelskou práci na TV seriálu Pozadí událostí v režii Jana Hřebejka, pro celovečerní dokument v režii Jarmily Štukové Moje nová tvář a pro divadelní představení. Také letos spolupracovala na úspěšném projektu Horáček Gen XYZ pro pražský Cirkus La Putika, kde spolu s několika dalšími producenty a muzikanty přepracovávala texty a skladby Michala Horáčka. V minulosti získala Katarzia mj. cenu Radio Head Awards a její tvorbu ocenil i prestižní festival Berlinare.

Katarzia – zpěv, kytara
Robin Galia – piano
Miloš Klápště – basa
Oliver Lipenský – bicí

VSTUPENKY zakoupíte v TIC Tišnov nebo on-line a na místě před začátkem koncertu.

První singl Piesok z nového alba je dostupný na všech streamovacích platformách:
https://lnk.to/piesok

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.