KDYŽ SE ZHASNE | VÁNOČNÍ KOMEDIE S PÍSNIČKOU

  • Pá 8. 12.
  • 19:30 - 21:20
  • divadlo
  • kino Svratka
  • 230,- Kč předprodej / 280,- Kč na místě

Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému.
Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek.
Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.

Autoři:
M. Doležalová a R. Vencl
Režie, scéna, kostýmy a výběr hudby:

Roman Groszmann

Obsazení:
Nina: Kristýna Budišová
Imelda: Kateřina Černá
Trevor: Jonáš Florián
Artur: David Macháček

Divadlo DONDI. je profesionální nezávislé a kočovné divadlo, které v roce 2021 založil, v srdci Slovácka, herec David Macháček. Od první hry jde divadlo směrem komorních her s důrazem na kvalitní texty a velké herecké příležitosti, které se vás diváků budou dotýkat.

VSTUPENKY zakoupíte v kanceláři TIC Tišnov nebo online a na místě před začátkem představení, pokud se nevyprodá v předprodeji.
Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.