Koncert Pavla Šporcla

  • Ne 24. 4.
  • 19:30 - 21:00
  • koncert
  • Bazilika Nanebevzetí Panny Marie Porta Coeli, Předklášteří
  • dle nabídky

Vážení přátele kultury a špičkové klasické hudby,

Adventní koncert nahradí Velikonoční
O tohoto výjimečného interpreta nepřijdete, ba co více, setkáte se s ním v unikátním prostoru. Díky výjimečné ochotě a laskavosti Pavla Šporcla se nám podařilo najít náhradní termín, a to 24. dubna 2022 a vánoční atmosféru vystřídá ta velikonoční. Současně díky velké vstřícnosti pana děkana Rybeckého se nám podařilo umístit tento výjimečný koncert do baziliky Porta coeli v Předklášteří.

Na co se můžete těšit
Můžete se tedy těšit na Pavla Šporcla, kterého doprovodí špičkové hudební těleso Praga Camerata s programem s názvem La Folia. Zazní skladby velikánů staré hudby, jako jsou Arcangello Corelli, Antonio Vivaldi, Francesco Geminiani, Marin Marais, Jean – Baptiste Lully či Jean Marie Leclaire.

Jak to bude se vstupenkami
Vstupenky, které jste si zakoupili na Adventní koncert Pavla Šporcla si prosím uschovejte, zůstanou v platnosti a místenkové sezení upravíme podmínkám baziliky tak, aby byla adekvátní náhradou za místa v sokolovně.

O doprodeji uvolněných vstupenek vás budeme informovat.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.