Letní art camp

  • Po 17. 8. - Pá 21. 8.
  • 08:30 - 16:00
  • tábor
  • Galerie Josefa Jambora
  • 1800,- Kč
Umění se včelami

Poznej svět očima včel! Jak vidí a žije včela? Tábor tématicky naváže na výstavu obrazů Jana Karpíška, jehož umělecká tvorba je včelami silně inspirována. Účastníci tábora se mohou těšit nejen na výtvarné aktivity, malbu a kresbu, ale i na práci s přírodninami, včelím voskem, technikou odlívání nebo na kreativní zahradničení a tvorbu hmyzích hotelů. Vzácným hostem Art Campu bude malíř, včelař a zahradník Jan Karpíšek. Můžete se těšit na povídání o včelaření jako takovém, na ukázku živých včel v otevřeném úlu a společné malování ze života včel a tvorbu dopisu včelkám do úlu. Součástí tábora budou výlety za včelařsky zajímavými oblastmi a cestami medu v okolí Tišnovska. V pátek proběhne vernisáž prací a zážitková ochutnávka z produktů, které bychom bez včel neměli.
Pro děti: 6 – 13
Lektorky: Martina Jindřišková, Radka Kaclerová
Účastníky táborů můžete přihlašovat na celý týden, stejně jako na jednotlivé dny.
Cena celkem: 1800,- Kč za dítě/ sourozenec sleva 100,- Kč. Cena za 1 den: 360,- Kč. V ceně je zahrnuto stravování (oběd, odpolední svačina, pitný režim) a veškeré výtvarné potřeby.
Kontakt/informace/přihlášky:
Radka Kaclerová, radka.kaclerova@kulturatisnov.cz, tel: 730 167 598

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.