LISTOVÁNÍ.CZ: KLUK Z KOSTEK (KEITH STUART)

  • Po 5. 11.
  • 19:00 - 21:00
  • divadelní představení
  • Kino Svratka, Brněnská 152, 666 01 Tišnov
Divadelní předplatné MěKS 2018/2019

Divadelní předplatné MěKS 2018/2019 právě začíná! A to úžasným představením ze známého projektu LiStOVáNí.cz!
 
Alex svou ženu Jody miluje, ale zapomněl, jak jí to dát najevo. Zbožňuje i svého autistického syna, ale ani za mák mu nerozumí. Sam je plný překvapení a svět je pro něj hádanka, kterou bez pomoci nedokáže rozluštit. Až díky hraní Minecraftu pro sebe otec se synem najdou společný prostor, v němž se začnou lépe poznávat a navzájem se chápat. Dokáže se rozpadlá rodina kousek po kousku, kostku po kostce dát znovu dohromady?
– v roce 2017 vydalo v překladu Johany Eliášové nakladatelství Plus ze skupiny Albatros Media
– účinkují: Tomáš Drápela, Věra Hollá a Pavel Oubram
LiStOVáNí uvádí knížky na jevišti už 16 let. Herecká skupina okolo Lukáše Hejlíka divadleně zpracovala už 118 knížek. Představení jsou krátká, dynamická, překvapivá, ať je téma jakékoliv a v celém tom nekonečném seriálu se mění jako aprílové počasí, je LiStOVáNí zábavné. Však na otázku, proč jsou některá písmena v jeho názvu malá a některá velká, lze odpovědět jen tak, že to dokazuje, jak je celý projekt pestrý. Každoměsíčně hraje až v 50 českých městech, máme velkou radost, že se začíná objevovat i v Tišnově. Přijďte, překvapí vás!
 
Předprodej abonentek probíhá od 1. 11. 2018. Počet abonentek je omezený!
Prodej vstupenek pouze na představení LiStOVáNí.cz začne 22.10. 2018.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.