V rámci oslav 20. výročí znovunabytí titulu MĚSTYS se Lomnice rozhodla znovu uspořádat oblíbenou akci Lomnice sobě!
Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.