Mindgame – Líbezné vyhlídky

  • Pá 10. 6.
  • 19:00 - 20:30
  • divadlo
  • Kino Svratka, Mlýnská 152, Tišnov
  • dle nabídky
Kino Svratka
Sektor A – 490 Kč, Sektor B – 440 Kč, Sektor C – 390 Kč
Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den představení je možné zakoupit vstupenky na místě 60 minut před začátkem představení. Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.
Miroslav Etzler, Pavla Vitázková a Petr Halberstadt v mrazivě černé komedii

Hra MINDGAME – Líbezné vyhlídky je černá komedie s prvky thrilleru. Excelentní Miroslav Etzler s vámi bude skládat tajemné puzzle a s oslňujícími Pavlou Vitázkovou a Petrem Halbersdatem vás přivedou až k šokujícímu vyústění. Inscenace MINDGAME nenechá obecenstvo klidným, během celé hry si diváci nebudou jisti tím, kdo je kdo, nebo zda to, co právě vidí, je pravdou nebo jen ďábelskou iluzí.
Hra Anthony Horowitze, kterou do češtiny přeložila Dana Hábová, měla premiéru 2. září 1999 v Británii a brzy si našla cestu na New Yorskou Broadway. Inscenace vypráví o Marku Stylerovi, autorovi „zaručeně pravdivých“ detektivních románů, který se pokouší získat rozhovor s Eastermanem – známým sériovým vrahem – nemá ani ponětí do čeho se pouští. Napřed musí dostat souhlas Doktora Farquhara – podivínského ředitele Líbezných vyhlídek – psychiatrické léčebny, v níž je Easterman držen. Brzy však zjistí, že nic není takové, jak se zdá. Například kdo je ve skutečnosti záhadný Borson? Odkud se přesně vzalo maso v mrazáku nebo proč není kostlivec ve skříni?

110 minut + přestávka

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.