Mindgame/ PŘELOŽENO

  • St 6. 4.
  • 19:00 - 20:30
  • divadlo
  • Kino Svratka, Mlýnská 152, Tišnov
  • dle nabídky

Omlouváme se, ale představení Mindgame musíme kvůli nemoci v souboru přesunout na náhradní termín. O náhradním termínu se jedná. Děkujeme za pochopení.

110 minut + přestávka

Kino Svratka

Sektor A – 490 Kč, Sektor B – 440 Kč, Sektor C – 390 Kč
 
Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina

Hra MINDGAME – Líbezné vyhlídky je černá komedie s prvky thrilleru. Excelentní Miroslav Etzler s vámi bude skládat tajemné puzzle a s oslňujícími Pavlou Vitázkovou a Petrem Halbersdatem vás přivedou až k šokujícímu vyústění. Inscenace MINDGAME nenechá obecenstvo klidným, během celé hry si diváci nebudou jisti tím, kdo je kdo, nebo zda to, co právě vidí, je pravdou nebo jen ďábelskou iluzí.

Hra Anthony Horowitze, kterou do češtiny přeložila Dana Hábová, měla premiéru 2. září 1999 v Británii a brzy si našla cestu na New Yorskou Broadway. Inscenace vypráví o Marku Stylerovi, autorovi „zaručeně pravdivých“ detektivních románů, který se pokouší získat rozhovor s Eastermanem – známým sériovým vrahem – nemá ani ponětí do čeho se pouští. Napřed musí dostat souhlas Doktora Farquhara – podivínského ředitele Líbezných vyhlídek – psychiatrické léčebny, v níž je Easterman držen. Brzy však zjistí, že nic není takové, jak se zdá. Například kdo je ve skutečnosti záhadný Borson? Odkud se přesně vzalo maso v mrazáku nebo proč není kostlivec ve skříni?

 

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.