Monkey Business

  • Pá 31. 7.
  • 20:00 - 21:30
  • koncert
  • areál letního kina
  • 490 Kč / 450 Kč
Tišnovské kulturní léto 2020

Vrchol letošního Tišnovského kulturního léta obstará jedna z nejosobitějších a nejzajímavějších českých hudebních skupin současnosti. Tento výjimečný projekt založil český hudební skladatel, hudebník, zpěvák a producent Roman Holý o němž se hovoří jako o předním šiřiteli funkové hudby v České republice. Podle ankety časopisu Reflex je třetí nejdůležitější porevoluční hudební osobností. Nepřehlédnutelnou tváří Monkey Business je zpěvák, tanečník a herec Matěj Ruppert, který se po epizodě ve skupině Leguar GR stal zakládajícím členem Monkey Business, se kterými mimo jiné získal v letech 2006 a 2007 ocenění Akademie populární hudby Zpěvák roku. V současností působí také ve skupinách G-Point Hunters a Neruda. Ztvárnil také epizodní role ve filmech Pupendo, Shut Up and Shoot Me, Pusinky a 3 sezóny v pekle.
www.monkeybusiness.cz

vstupné – základní 490 Kč, snížené 450 Kč (senioři 65+, děti a mládež do 15 let, ZTP a ZTP/P)
Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den koncertu je možné zakoupit vstupenky na místě 30 minut před začátkem koncertu. Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.