Olešnický kvítek

  • So 13. 7.
  • 13:00 - 00:00
  • zábava
  • zahrada kulturního domu v Olešnici
  • 50,-

Olešnický kvítek oslaví 10. narozeniny

Spolek (na)Moll (Olešnice na Moravě) si vás dovoluje pozvat v sobotu 13. 7. 2024 od 13:00 na zahradu kulturního domu v Olešnici na Moravě, kde se odehraje další ročník hudebního festivalu mladých muzikantů – Olešnický kvítek – tentokrát kulatý – DESÁTÝ!

I letos se na něj sjedou mladí a neuvěřitelně talentovaní muzikanti – za zmínku stojí třeba obhájci loňské divácké ceny – skupina MAD Rock Brno, VoHuBa ze šumperska nebo talentovaný písničkář Oliver Kolka. Ty v letošním roce, jak je tomu zvykem, bude hodnotit odborná porota, která vybere vítěze Olešnického kvítku. O vítězi divácké ceny pak hlasováním rozhodnete VY – samotní návštěvníci přehlídky.

V průběhu odpoledne budou samozřejmě připraveny hry a další vyžití pro návštěvníky – především ty dětské, ale na 10. Olešnickém kvítku se jistě zabaví i dospělí – především skvělou hudbou, ale také doprovodným programem.

Celá přehlídka bude zakončena koncertem s názvem Půlkacíř – básně a písně Karla Kryla – připomínka 80 let od narození a 30 let od úmrtí písničkáře a hlavního představitele protikomunistického prostestsongu – Karla Kryla.

Vstupné – symbolické – 50,- Kč.

Děti do 15 let mají vstup ZDARMA.

Pokud stále váháte, zda na Olešnický kvítek přijít, nezbývá než k vám poslat výzvu – nezapomeňte podporovat kulturní dění ve vašem okolí, strávíte příjemně svůj volný čas a povzbudíte pořadatele k další práci.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1103937217624358/

Spolek (na)Moll

 

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.