Pjér la šéz

  • Po 29. 4.
  • 18:00 - 20:00
  • přednáška
  • Kino Svratka, Mlýnská 152, 66601 Tišnov, 666 01
  • 220,- Kč v předprodeji, 260,- Kč v den konání
Matematiku možná vytvořil člověk, ovšem čísla rozhodně stvořil Bůh…

Pjér la Šé’z provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadla Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. S Ivetou Duškovou a Petrou Bílkovou účinkuje v představení Škola Malého stromu. V hudební oblasti působí ve znovu obnovené bigbítové kapele Rakousko-Uhersko. Vydal zatím tři publikace – psychologickou studii Indián – zpráva o archetypu, hlubinný román o hledání sebe sama Den svatého Ignora a novelu ve stylu realistického vizionářství Cesta. K vydání připravuje hlubinnou studii Psychologie souhlasu. Zajímají jej především otázky možností lidského bytí v tomto světě.
 
V Tišnově se Pjér představí s vystoupením nazvaným Matematiku možná vytvořil člověk, ovšem čísla rozhodně stvořil Bůh…
 
Numerologie je nauka stejně ctěná jako vysmívaná, stejně podnětná jako zneužívaná. Málokdy si ale do hloubi duše uvědomujeme, nakolik přesný je pradávný alchymistický postřeh o tom, že matematiku možná vytvořil člověk, ovšem čísla rozhodně stvořil Bůh…
 
Vstupenky v prodeji od 7.1. 2019 v TIC Tišnov (náměstí Míru 120) a přes portál Kina Svratka.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.