Sladkosti pro dobrou věc

  • Po 1. 6.
  • 10:00 - 17:00
  • charitativní akce
  • kavárna Chutě zvu tě v Tišnov

Máme za sebou těžké období. Abychom mohli zabezpečit chod našich služeb a péči o klienty, museli jsme zcela nečekaně vynaložit nemalé prostředky za ochranné pomůcky. Vydali jsme už více než 200 tis. Kč, které bychom však potřebovali na nákup auta pro Pečovatelskou službu. 
  
Připravili jsme proto pro vás příležitost, jak nás můžete podpořit a zároveň si pochutnat. Stavte se za námi 1. června na Den dětí mezi 10-17 h do kavárny Chutě zvu tě v Tišnově (nám. Komenského 103). Budeme mít pro vás připravené v omezeném množství zákusky připravené vítězkou soutěže Peče celá země Petrou Burianovou. Nebude chybět ani drobný program pro děti a soutěž o poukaz na výtečný Petřin dort. Výtěžek z akce půjde na nákup nového automobilu pro Pečovatelskou službu naší oblastní Charity.

Pokud vám to nevyjde osobně, podpořte nás prosím prostřednictvím https://www.darujme.cz/projekt/1203089
Každého, kdo nám přispěje 200 Kč a více zařadíme do slosování o dort od Petry.

Výtěžek z akce bude věnován na koupi auta pro Pečovatelskou službu Oblastní charity Tišnov – usnadníte nám tak péči o seniory v domácím prostředí na Tišnovsku a Kuřimsku. Děkujeme a těšíme se na vás.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.