SWAP

  • St 8. 2. - Čt 9. 2.
  • 15:00 - 20:00
  • speciální druh akce
  • velký sál MěKS (vchod z ulice Mlýnská, po schodech dolů)
  • zdarma

SWAP je výměna krásných kousků ze šatní skříně i domácnosti – ZDARMA.

Akce proběhne tentokrát ve středu a čtvrtek 8. a 9.2.

Respektive ve středu v době od 15.00 do 20.00 můžete nosit své věci do Velkého sálu v MěKS Tišnov (boční vchod ulice Mlýnská) a samotné SWAPování proběhne ve čtvrtek od 15.00 do 20.00. Pořadatelé si od vás věci vezmou a vystaví je a vy si vybíráte z jiných vystavených věcí to, co se vám hodí. Samozřejmě, pokud nestíháte přijít a donést věci ve středu, ve čtvrtek od vás převezmeme věci také.

Vstupné na akci je 20 Kč, které je určeno na pokrytí nákladů s přípravou akce (teplo, elektřina). Jiné poplatky se nevybírají.

Přinést můžete jakékoliv množství věcí a odnést také.

Přineste pouze kousky čisté a funkční, které byste se nestyděli nabídnout kamarádce. Pokud přinesete více věcí, prosím, přineste i velkou igelitku nebo pytel. To co na SWAPu zbyde předáme na Charitu.

Co na SWAP přinést?

Oblečení dámské, pánské (dětské velikosti prosím nenoste, R.C. Studánka připravuje vlastní burzy s dětským oblečením), obuv, domácí potřeby a textil, povlečení, těhotenská móda, drobné potřeby do domácnosti, nepoužívaná kosmetika, pomocníci do domácnosti, prostě vše, co může posloužit někomu dalšímu. 

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.