SWAP (přines, vyměň, odnes)

  • So 15. 10.
  • 09:00 - 12:00
  • burza
  • velký sál MěKS
  • 20 Kč vstupné

SWAP je výměna krásných kousků ze šatní skříně i domácnosti – ZDARMA.

Akce proběhne v sobotu v době od 9 do 12 hodin ve velkém sále Městského kulturního střediska Tišnov (boční vchod ulice Mlýnská).

Přineste pouze kousky čisté a funkční, které byste se nestyděli nabídnout kamarádce. Pokud přinesete více věcí, prosím, přineste i velkou igelitku nebo pytel. To co na SWAPu zbyde předáme na Charitu.

Co na SWAP přinést?

Oblečení dámské, pánské (dětské velikosti prosím nenoste, R.C. Studánka připravuje vlastní burzy s dětským oblečením), obuv, domácí potřeby a textil, povlečení, těhotenská móda, drobné potřeby do domácnosti, nepoužívaná kosmetika, pomocníci do domácnosti, prostě vše, co může posloužit někomu dalšímu. 

Kdy věci na SWAP přinést?
Pokud máte něco, co byste na Swap chtěli věnovat, ale nestihnete v sobotu přijít, můžete věci přinést v pátek 14.10. od 15 hodin do 17:30 do velkého sálu Měks na ulici Mlýnská (vchod po schodech dolů).

 

Pokud se na Swap stihnete zastavit, nosit můžete věci po celou dobu akce. Ale doporučujeme přineste věci na SWAP co nejdříve. Aby mělo co nejvíce lidí šanci si věci prohlédnout a odnést. To co přinesete předáte organizátorům (nemusíte se o nic starat) a ti věci vystaví ve velkém sále, aby si je ostatní mohli prohlédnout a odnést. 

Pokud si nejste jisti, co přinést, zavolejte nám: 530 334 011

Vstupné na SWAP je 20 Kč – to co se vybere bude určeno na pokrytí nákladů vzniklých s organizací akce (vytápění místnosti, osvětlení…).

Pokud byste si chtěli na místě nějaké oblečení vyzkoušet, není problém. Přístupná bude šatna umělců, kde si můžete věci obléct.

Jak SWAP funguje?

Přinesete úžasné věci a jiné úžasné věci si ZDARMA odnesete domů.
Počet kusů není omezen. 

Co z návštěvy SWAP budeš mít?

Fajn pocit, že ses zbavila věcí, které zabírají místo
ve skříni a odnesla sis domů další úžasné věci, které prázdné místo ve skříni zaplní.

A nezapomeňte, že nenakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme naši 
planetu a prodlužujeme život výrobkům.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.