Voila!

  • Čt 2. 7.
  • 20:00 - 21:30
  • koncert
  • areál letního kina
  • 250 Kč/ 200 Kč
areál Letního kina
základní 250 Kč, snížené 200 Kč (senioři 65+, děti a mládež do 15 let, ZTP a ZTP/P)
Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den koncertu je možné zakoupit vstupenky na místě 30 minut před začátkem koncertu. Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.
Tišnovské kulturní léto 2020

Voilá! je synonymem pro kvalitní multižánrový hudební zážitek. Swing, twist, chanson, občas okořeněný příměsí hip-hopu nebo reggae. Je těžké tuhle kapelu zařadit do nějaké škatulky. Perfektně sehraná pětice hudebníků plynule přechází mezi hudebními žánry a skladbám vždy dominuje nezaměnitelný hlas Zdenky Trvalcové. Upozornili na sebe už s debutovým albem a skladbou Flip flops, která se dostala na přední místa hitparády Radia 1 i slovenského Radia Fm. Nové album On The Waves, které vyšlo na podzim 2017, navázalo na předchozí úspěchy a momentálně ho kapela představuje živě na koncertech v Čechách i na Slovensku. Složení Voila tvoří zpěvačka Zdenka Trvalcová, kterou doprovází na akordeon a klávesy Michal Mihok, kytarista Antonín Dlapa, kontrabasista Miloš Klápště a bubeník Jan Chalupa
www.voila-music.com

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.