XVI. Reprezentační ples města Tišnova

  • So 22. 2.
  • 19:30 - 00:00
  • Městský ples
  • Sokolovna Tišnov
  • sektor A - 590 Kč, sektor B - 490 Kč, sektor C - 390,-
Ve znamení Rock&Rollu

Jaký bude XVI. reprezentační ples města Tišnova?
22. února 2020 v 19.30 vás tišnovská sokolovna přivítá na XVI. reprezentačním plese města Tišnova. Letošní ples bude jako vždy nepřehlédnutelný a současně trochu jiný a netradiční! Ponese se ve znamení barev, rozvernosti a dobré nálady, a to vše sebou přináší rock’n’roll. Společně se vrátíme do dob, kdy silnice brázdily cadillacky, kdy v oblečení vládly pastelové barvy a kdy se lidé uměli bavit.
Program letošního plesu
Již třicet let se na scéně objevuje desetičlenný Rock&Roll Band Marcela Woodman. Tuto jedinečnou formaci znáte mimo jiné z televizních show. A show svým posluchačům, ale hlavně tanečníkům opravdu přinášejí měrou vrchovatou. Všechny velké pecky rock&rollové éry zpívají s českými texty a jistě vás všechny zvednou ze židlí.
Hvězdou večera bude nepochybně rockerka, která v průběhu své kariéry vstoupila do vod pop music, ale zejména skvělá zpěvačka a zlatá slavice Petra Janů s kapelou Amsterdam. V jejím podání uslyšíte ty nejznámější pecky, u kterých si určitě rádi zatančíte.
Před půlnocí vás samozřejmě čeká tradiční losování hlavních cen tomboly, po níž bude následovat opět dobově laděná diskotéka v podání tišnováka Františka Trnčáka alias DJ Fanyho, který v létě několikrát rozpohyboval tišnovské koupaliště na Oldies Parties.
V restauraci Krček vás bude po celý večer tradičně bavit kapela Tomáše Zouhara. Ve foyer na vás bude čekat mnohonásobný rekordman Guinnessovy knihy rekordů a jeden z našich nejlepších karikaturistů Lubomír Vaněk. A do tišnovských vod jsme tentokrát sáhli i pro hlavního moderátora, principála skvělého divadla a muzikanta, který vyniká lehkým až anglickým humorem Vojtěcha Hanáka. Takže se jistě máte na co těšit.
Na čem si pochutnáte?
Cateringu (jídla i pití) celého plesu se letos ujme jeden z hlavních partnerů plesu Gastro služby Tomáš Plavec. Ve foyer bude umístěn stánek s nabídkou vín všech cenových kategorií. Bar v horním patře, který letos ponese jméno „Pomáda bar“ bude plný skvělých míchaných drinků. „Elvis bar“ umístěný v hlavním sále bude obsahovat kvalitní alkoholické i nealkoholické nápoje, pochutiny a pivo. V provozu bude i restaurace Krček, kde si kromě nápojů budete moci pochutnat na chutných pokrmech.
Jaké bude vstupné?
Celý prostor sokolovny bude rozdělen do tří sektorů. Nejdražší místa se budou nacházet v hlavním sále hned proti podiu, ta budou stát 590 Kč. Po stranách velkého sálu za podloubím u oken a na protilehlé straně, spolu se stoly, které jsou umístěny přímo u zábradlí balkonu v prvním patře budou vstupenky stát 490 Kč. V zadním části balkonu a v tzv. Loutkovém sále budou vstupenky stát 390 Kč.
Kdy a jak si můžete vstupenky zakoupit?
Prodej vstupenek odstartuje 3. února 2020 v 8.00 hod. Vstupenky si můžete přímo zakoupit v TIC na Náměstí Míru 120, nebo si je můžete zarezervovat prostřednictvím on-line systému na webových stránkách programu Kina Svratka. Po rezervaci si je budete moci zakoupit a vyzvednout rovněž v TICu. Pokud by byly některé vstupenky volné, bude možné si je zakoupit přímo na místě v den plesu. Pro tento případ prosím sledujte on-line rezervační systém.

Centrum služeb pro turisty bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.